נדל"ן עסקי בצפון

למה כדאי להשקיע בנדל"ן עסקי בצפון? ואיך לבחור נכס מניב? כל השאלות והתשובות בנושא מרוכזות בפניכם, לנוחיותכם. שנתחיל?

נדל"ן עסקי בצפון, מטבע הדברים, נוגע לתחומים רבים וביניהם משרדים, מפעלי ייצור, בתי מלאכה ופעילות עסקית באופן כללי והוא בדרך כלל נרכש ומושכר לחברות ובתי עסק.

מחירו של נדל"ן עסקי בצפון משתנה לפי מיקום גיאוגרפי. בנוסף, המגמות בשוק הנדל"ן העסקי מבחינת היצע, עתודות, ביקוש ומחירים, מצביעים בדרך כלל על מגמות כלליות במשק. הוא משמש מעין קטליזטור למגמות רחבות יותר בשוק בכלל ועשוי לרמז על כדאיות של השקעות בתחומי נדל"ן במיקומים שונים. בדרך כלל כאשר מחיר הנדל"ן העסקי גבוה זה מצביע על צמיחה במשק. בשנים האחרונות פונים יותר ויותר אנשים פרטיים וגם חברות לרכישת נדל"ן עסקי מניב רווחים, כהשקעה לטווח ארוך.

להמשיך לקרוא נדל"ן עסקי בצפון

בתים בקיסריה

מה הופך בתים בקיסריה לכל כך מיוחדים? בניית בית בהשראת הארכיטקטורה בקיסריה – האם בתים בקיסריה הם ייחודיים לעיר? או במילים אחרות, איך בונים בתים מפוארים כמו שרואים בקיסריה?

טיול ברחבי קיסריה לא פעם יחשוף אותנו לאחוזות פאר מודרניות בעיצובים מרשימים, ולא בכדי הבתים בקיסריה נראים כמו מיני ארמונות מודרניים – מפוארים מבחוץ ועם כל הפינוקים מבפנים. הדעה הרווחת היא שמגורים במקום יוקרתי מצריכים עמידה בכל סמלי הסטאטוס שהמקום מציב. כתוצאה מכך לא פעם, בעלי בתים בקיסריה נעזרים כבר בשלב התכנון בטובי האדריכלים ומעצבים את הבית בעזרתם של מעצבי פנים מוכשרים, המבטיחים יצירה שהיא לפחות ברמה אחת מעל המקובל.

להמשיך לקרוא בתים בקיסריה

אדריכל- הבחירה הנכונה

בחירת אדריכל מחייבת הכנה מקדימה וקפדנית. במאמר זה נסביר מהו תפקידו של אדריכל וכיצד ניתן לבחור את איש המקצוע המתאים בדיוק לצרכים שלכם. הבה נתחיל.

 

אדריכל- כרטיס ביקור

אדריכל הוא הכינוי המקצועי של אדם אשר עבר הכשרה אקדמאית בתחום הארכיטקטורה ויכול להציג מסמך המעיד על כך. העיסוק המרכזי של איש מקצוע זה, הוא בכל הקשור אל תכנון מבנים ושטחים חיצוניים. קיימות התמחויות שונות בתחום האדריכלות, אם מדובר על אדריכלות נוף, תכנון עירוני, או מי שבחר להתמחות בעיצוב פנים. בימים עברו, האחריות של האדריכל הייתה בכל הקשור לתכנון מקדים ובניית הבניין אותו הוא תכנן. נכון לשנת 2014, ההתמקדות המקצועית של האדריכלים היא בתכנון ובעיצוב ולא בבנייה. אין זה מקרי שרבים טוענים כי האדריכלים הם אמנים המחוייבים בדמיון מפותח ויצירתיות, על מנת לתכנן ולעצב מבנים ושטחים חיצוניים. בשלב מאוחר יותר של מאמר זה נסביר אודות ההבדל בין מהנדס אזרחי, אדריכל ומעצב פנים וזאת על מנת להמחיש את עיקר עבודתו של האדריכל נכון למאה הזו. להמשיך לקרוא אדריכל- הבחירה הנכונה

דירות למכירה בבת ים

הממשלה התחלפה עם הבטחות רבות ליצירת שוויון וצדק חברתי, אך ככל שהימים עוברים, הצדק החברתי מתרחק, והמרוץ לרכישת דירה הופך לקשה מתמיד. רבות מדובר בכלי התקשורת, ובשיחות סלוניות על הקשיים אשר מכשלים אנשים צעירים ומבוגרים כאחד לרכוש לעצמם דירה ובצדק. להמשיך לקרוא דירות למכירה בבת ים

דירות למכירה בבת ים, למה דווקא שם?

בת ים ממוקמת בגוש דן, סמוך לתל אביב, חלון וראשון לציון. היא נושקת לחוף הים התיכון לאורך 3.5 ק"מ של רצועת חוף, ומשתרעת על פני שמונה קמ"ר. בת ים ידועה בצבעוניות האנושית הרחבה שבה, חילונים ודתיים, צברים ועולים חדשים, מגגון של עדות ומוצאים. זו אחת הסיבות לעושר התרבותי הרחב הקיים בה. דירות למכירה בבת ים מוצעות כיום בשכונות השונות ברחבי העיר. להמשיך לקרוא דירות למכירה בבת ים, למה דווקא שם?

שיפוץ דירות

שיפוץ דירות הוא עניין נפוץ ופופולארי במדינת ישראל, שבה רכישת דירה חדשה, הופכת להיות פנטזיה שלא ניתן לממש אותה, עבור יותר ויותר אנשים, ולכן יש היום לא מעט אנשים שמעדיפים לשפץ את הדירה שבה הם גרים ולהפוך אותה לדירת חלומותיהם, בעזרת חברה שמבצעת פרויקטים של שיפוץ דירות. להמשיך לקרוא שיפוץ דירות

שוק הנדל"ן באשקלון

בשנים האחרונות, ובמיוחד החל משנת 2009, זוכה אשקלון לביקורות חיוביות ביותר מפי אנשי נדל"ן ובכירים רבים בעולם הדירות. התעניינות רבה נרשמה בקרב הציבור הישראלי ומתווכים רבים מרכזים עבודתם בעיר החוף. דירות למכירה באשקלון נמכרות בקצב מהיר ואכן, כסף רב כבר הושקע מטעם הממשלה להאצת הבנייה באשקלון כמו גם לקידום מבנים ציבוריים ומתנ"סים. נראה כי העיר בעיצומו של תהליך התפתחות מואץ. להמשיך לקרוא שוק הנדל"ן באשקלון

יתרונות השימוש בשירותי תיווך

לא סתם אנשים מחליטים להיעזר בשירותיו של המתווך כאשר הם מחליטים לרכוש דירה או למכור דירה, הם עושים זאת לא רק כי הם מעונינים לחסוך זמן ולחסוך התרוצצויות בדירות שכלל אינן מתאימות להן, יש סיבות נוספות שבגללן כדאי ומומלץ להיעזר בשירותיו של המתווך.

אז מהם בעצם יתרונות השימוש בשירותי תיווך ? להמשיך לקרוא יתרונות השימוש בשירותי תיווך

כל משרד תיווך צריך תוכנת תיווך

כולכם בוודאי שמעתם על הספר "כל בית צריך מרפסת". אין ספק שהשם המיוחד הזה הוא פשוט גאוני, בגלל העובדה שהוא אומר בפשטות משהו כל כך נכון: כל בית צריך שתהיה בו מרפסת, כי בלי מפתח אל החוץ דייריו יכולים להשתגע. על אותו משקל אפשר היום להגיד בפה מלא את המשפט שהוא גם הכותרת של המאמר הזה – כל משרד תיווך צריך תוכנת תיווך, כי בלעדיה כל המתווכים העובדים במשרד יאבדו את זמנם על עשיית דברים שהם יכולים היו לעשות בלחיצת כפתור וברבע מהזמן באמצעות התוכנה. להמשיך לקרוא כל משרד תיווך צריך תוכנת תיווך

מוכרים דירה? תקראו זאת והיא תימכר בקלות!

כאשר אתם חושבים למכור בית, יש הרבה כיוונים לפרסם:

דרך האינטרנט – מומלץ לפרסם תמונה של הדירה יחד עם המודעה אם נמצא אצלכם סרט וידאו עם תצלומים של הבית, האחוזים של הצפיות במודעה שפירסמתם תגדל,

פרסום מודעה בעיתון , מודעת רחוב ואף אימרו למכרים.

הטלפונים מתחילים לצלצל.. והינכם קובעים יחד עם הקונים זמן פגישה בדירה.

כמובן שתרצו כי הדירה תישא חן בעיני אותם אנשים, ומיכוון שכך יש לתת את הדעת על מספר פרטים בדירת המגורים.

הנה כמה טיפים שיהיו יכולים לסייע לכם בוודאות! להמשיך לקרוא מוכרים דירה? תקראו זאת והיא תימכר בקלות!

מתווך לדירה

כאשר אתם חושבים ללכת ולמכור את הדירה שלכם ישנה שאלה שחוזרת על עצמה הרבה פעמים:

האם כדאי להשתמש  בשירות של מתווך דירות או שמא לא?

בד"כ, האנשים פונים אל מתווך, ועל יד זה עוברת אותה אחריות מכירת הדירה למישהו מוסמך בציפייה שמתווך הדירה ישיג עבורם את אותה התוצאה הכדאית ביותר להם.

קיימת חשיבות למצוא מתווך שיתאים לכם. להמשיך לקרוא מתווך לדירה

חלון לתוכנות לתיווך

עם התקדמות השנים התרחב מאוד תחום הנדל"ן. התפתחות הנדל"ן עוררה לחיפוש אחר פתרונות שיוכלו להקל בעניין ההתנהלות של חברות התיווך. הפיתרון בעניין זה קיים בתוכנה לתיווך.

תוכנות אלה  מביאות אפשרות פשוטה יותר עבור מעקב אחר תנועת הלקוחות, הרכוש, תשלומים.

בדרך זו תורמות התוכנות להפקת תועלת רבה של המשאבים העומדים ברשות  חברת התיווך. להמשיך לקרוא חלון לתוכנות לתיווך