פרסום דירה למכירה – כל האפשרויות

פרסום דירות למגורים המיועדות למכירה, מהווה את אחד מהשלבים המרכזיים ביותר בכל תהליך מכירה, והוא מתאפשר באמצעות אפיקי מדיה שונים באמצעותם תוכלו לחשוף את הדירה בפני רוכשים פוטנציאליים. על מנת להפוך את הפרסום לאפקטיבי יותר, ריכזנו עבורכם מספר טיפים לפרסום דירה למכירה וזאת לצד מידע כללי על אפשרויות הפרסום העומדות לרשותכם.

להמשיך לקרוא פרסום דירה למכירה – כל האפשרויות

הסכם ממון

זהו לא סוד כי במדינת ישראל אחוז הגירושין עולה באופן מתמיד וזוגות רבים בטווח זמנים כזה או אחר מסיימים את מערכת יחסיהם במדרגות הרבנות או בתי משפט. באופן טבעי, כאשר מערכת יחסים בין בני זוג מסתיימת עולות וקמות שאלות שונות בהקשר לרכוש שצברו יחד דהיינו הרכוש המשותף.

מעבר לרכוש המשותף אשר צברו בני הזוג במהלך שנות נשואיהם, ישנו אף את הרכוש אשר כל אחד ואחת מבני הזוג הביאו עמם טרם הנישואין אל התא המשפחתי, רכוש אשר צברו ועמלו עליו בכוחות עצמם. כפי שנראה במאמר זה, הסכם ממון נועד להסדיר את מערכת היחסים הכלכלית בין בני הזוג אם וכאשר יחליטו לסיים את מערכת יחסיהם.

הסכם ממון הוא למעשה האופציה המשפטית הבטוחה ביותר עבור בני הזוג אשר יש בידה להקנות להם שקט נפשי ולוודא כי גם בשעת משבר לא תפגענה זכויותם והם יוכלו לסיים את הקשר הזוגי באופן הולם ומכבד את שני הצדדים.

עריכת הסכם ממון עוד טרם ברית הנישואין הוא הדבר הטוב ביותר והנכון מבחינת הצדדים. הסכם זה יסייע לצדדים לשמור איש איש על רכושו וגם יבטיח את זכויותיהם בעתיד בנוגע לרכוש משותף שיצברו.

להמשיך לקרוא הסכם ממון

ביקורי הורים

כל גירושין ופירוק של בית הם לעולם מצב נעים. נדירים המקרים בהם הליך הגירושין מסתיים ללא סכסוכים ומאבקים בין בני הזוג. בדרך כלל, ישנם שני מוקדים מרכזיים למחלוקות בין בני זוג – כספים ומשמורת על ילדים. כמובן, כאשר מדובר במשמורת על ילדים על ההורים לקבוע זמנים קבועים ומוגדרים מראש בהם כל אחד מההורים ישהה ויבלה עם הילדים. זמנים אלה מכונים "הסדרי שהות" או "זמני שהות". בפסקאות הקרובות נציג את עיקרי המידע אותו יש להכיר בעניין זה.

להמשיך לקרוא ביקורי הורים